Bautech Industrial and Decorative Flooring
Other countries
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)
Wednesday, 12 November 2014 22:37

Posadzki sklepowe - do galerii, salonu, butiku, spożywczego

Rate this item
(2 votes)
Posadzka sklepowa

Beton polerowany X-Floor w sklepie z artykułami dla zwierząt w galerii handlowej - więcej o technologii.

W dzisiejszym odcinku o posadzkach do sklepów. Większości klientów-przedsiębiorców z branży "handel" polecimy dekoracyjną posadzkę betonową. Może być gładka, z drugim kolorem, albo imitować marmur, granit (lastryko). Dziś to naprawdę modny materiał do sklepów. W pewnej galerii w centrum W-wy wykończono betonową wylewką ekskluzywny butik - nawet specjalnie jej nie polerowano, "przypadkiem" zmieszano tylko dwa kolory wylewki, dla odróżnienia się od "jakiejś hali". Tuż obok, w biurowcu, zastosowano surowy beton na krytarzach i w toaletach. Wracając do sklepów, betonowa posadzka jest łatwa do utrzymania w czystości (równa, prawie brak spoin).

Jeśli masz projekt do wykonania w galerii, sklepie spożywczym, salonie autoryzowanym, to ten artykuł jest dla Ciebie. Jeżeli nie masz na codzień do czynienia z budową posadzek w sklepach, nie zagłębiaj się zbytnio w specyfikę danego utwardzacza, czy wylewki. Materiały można łączyć, uzyskując ciekawe efekty wizualne. Po prostu zadzwoń do nas, powiedz, które z poniższych zdjęć Ci się podoba, zaproponujemy podłogowe rozwiązanie dla Twojego punktu handlowego.

 

 

Nasze telefony

 

 

Kilka realizacji w sklepach

Zdecydowanie zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który dobierze Państwu wylewkę na schody i korytarz do danej powierzchni i oczekiwanego ruchu - najbardziej ekonomiczną. Na parterze można dać bardziej antyścieralną posadzkę niż na piętrach. Polecimy też autoryzowaną ekipę wykonawczą.

 

sklep-meblowy-polerowany-beton

Polerowany beton X-Floor® w salonie meblowym - bardzo pożyteczna technologia, gdy mamy starą halę, czy pomieszczenie ze starą płytą betonową. Można ją wzmocnić (naszymi impregnatami "Nano" na bazie litu), przeszlifować, przepolerować i cieszyć się nową posadzką, jak na zdjęciu. Oczywiście polerowany beton można wykonać równie dobrze w nowo budowanym sklepie, markecie czy salonie.

 

 

Posadzka przed witryną sklepu

Wylewka dekoracyjna Terrafloor® przed witryną sklepu. Przypomina marmur lub granit - jest to dwano znane lastryko w nowym wydaniu. Zobacz dostępne kolory. Szczególnie polecamy odmianę "Micro" - z drobniejszym kruszywem - można ją wylać na grubość już od 10 mm, co czyni z niej doskonałą technologię przy remoncie sklepu, butiku, salonu.

 

 

Salon sprzedaż używanych samochodów pod dachem

Znów polerowany beton tym razem w "sklepie" motoryzacyjnym - salonie z używanymi samochodami pod dachem. Posadzka polerowana jest szczelna, nie grozi jej nasiąkniecie olejem kapiącym z silnika lub skrzyni. To samo dotyczy sklepu spożywczego, gdzie co dzień stłucze się jakiś słoik z dżemem.

 

 

Polerowana wylewka, dwa podobne kolory szare

Zmieszane dwa kolory - ciekawy efekt do butiku z odzieżą. Materiały na taką posadzkę kosztują z grubsza tyle samo, co "zwykły" beton. Wystarczy zatrudnić wykonawcę z maszyną polerską i który zdobył wcześniej doświadczenie przy podobnym projekcie. Służymy pomocą.

  

 

Gładki, szary beton w sklepie spożywczym 

Gładki, szary beton w sklepie - supermarkecie. W tym przypadku jest to cienkowarstwowa wylewka Baufloor® na starym podłożu. Niedroga technologia, zaleta przy sklepie wielkopowierzchniowym. 

 

Flooring available in colours:

See thin-layer floor samples

 

 

Sklep osiedlowy posadzka beton

Sklep "osiedlowy" spożywczy ze starą betonową posadzką przywróconą do życia przez doszczelnianie chemią na bazie litu i szlifowanie. Polecamy do starych sklepów, gdzie beton pyli, a nawet są ubytki w podłodze (można je uzupełnić naszym preparatem do napraw Terrafill®). Realizacja P. Górski Sp. k.

 

 

grafitowa-wylewka-butik 

Grafitowa wylewka Ultima Baufloor® po lekkim polerowaniu. Polecamy do "skandynawskiego" wnętrza.

 

Zapytaj

  

 

Sign in to comment

Call Phone +48 22 716 77 91

Contact details

© 2020 All right reserved. BAUTECH sp. z o.o. ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k. Warszawy tel. 22 716-77-91, fax 22 716-77-90, NIP 522-000-09-96, Regon: 012547108, KRS nr 0000166495 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS, share capital: 51 000 PLN, bank account PKO BP S.A. 57 1020 1068 0000 1502 0146 4957

project by: Intermedium.pl interactive agency