Bautech Industrial and Decorative Flooring
Other countries
Polish (Poland)English (United Kingdom)Russian (CIS)

Mikrocement Łódź

 

Mikrocement Łódź

Podłoga mikrobetonowa Creativo Baufloor® - prowadzimy sprzedaż w Łodzi, Zgierzu, Pabianicach, w gamie barw.

 

Łódź, mapa PlOpakowanie mikrocement

Zestaw mikrobetonu Creativo Baufloor® firmy Bautech

Produkujemy mikrocementy.
Sprzedajemy w Łodzi:

 

Regionalny Manager ds. Inwestycji

Marek Cieślik

kom. 603 783 666

 

Centrum Obsługi Klienta

Katarzyna Skorupka

tel. 22 716 69 53

 

Doradcy techniczni:

Doradztwo w zakresie doboru parametrów konstrukcyjnych płyt posadzkowych (grubość, ilość zbrojenia, parametry użytkowe), optymalizacja rozwiązań posadzkowych oraz dobór systemów wykończeniowych. Wypełnij formularz.

tel. 22 716 69 58

 

 

Co - oprócz mikrocementów - oferujemy klientom z Łodzi?

  • Doradztwo - podpowiemy, czy mikrocement nadaje się na daną podłogę, ścianę, mebel, w zaleźności od stabilności konkretnego podłoża
  • Dobrą cenę - udzielimy rabat (zależny od wielkości zamówienia)
  • Spróbujemy przeszukać naszą bazę pod kątem wykonawcy z doświadczeniem w mikrcemencie, działającego w woj. łódzkim

 

 

Pytania i odpowiedzi

Targi budowlane Interbud Łódź mikrocement

Stoisko mikrocementów Bautech na targach. Czy pojawimy się na Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud w MTŁ w Łodzi?

 

Faktura posadzki mikrocement, mikrobeton

Jodełkowa faktura mikrobetonowej posadzki Creativo Baufloor®. Dostępna jest gama kolorów mikrocementu. Foto z realizacji naszymi materiałami w salonie masażu.

Mikrocement czy mikrobeton?

W Polsce częściej funkcjonuje nazwa mikrocement. Nie sądzimy, by Łódź, Pabianice, Zgierz miały tu jakąś specyfikę. Termin mikrobeton jest za to używany w świecie anglosaskim (micro concrete). Człon mikro ma genezę w cienkiej warstwie mikrocementu, a ta jest możliwa dzięki spoistości, którą zawdzięczamy dodatkowi polimerów do zaprawy. 

Czy mikrocement Bautech nadaje się na powierzchnie pionowe?

Tak. Oprócz posadzek, podłóg, które są głównym zastosowaniem, nasz mikrocement jest doskonały do pokrywania ścian i mebli.

Jaką grubość ma mikrocement?

Mikrocement Bautech ma 2-3 mm grubości, na co składa się kilka cieńszych warstw, układanych kolejno. Szczegóły w pdf karcie technicznej. Tak mała grubość jest możliwa dzięki dodatkowi polimerów, które nadają mikrobetonowi odpowiednią spoistość. Warto sobie uświadomić, na jaką grubość rozkłada się zwykły beton - typowa wylewka na styropianie w domu jednorodzinnym ma minimum 5 cm grubości, tradycyjny tynk cementowo wapienny na ścianie - ok. 1 cm. Mikrocement daje więc w porównaniu z tradycyjnymi zaprawami betonowymi spore możliwości w kwestii nie-podnoszenia poziomu zero podłogi, czy aranżacji, wykończenia ściany 18-metrowego mikroapartamentu. Creativo Baufloor® jest więc doskonałą technologią renowacyjną, choć oczywiście do nowowznoszonych budynków nadaje się jak najbardziej. 

Czy można układać mikrobeton na płytkach ceramicznych, płycie OSB, drewnie, płytach gipsowo-kartonowych?

Tak. Jeśli są odpowiednio stabilne. Tolerowana przez mikrocement jest pewna sprężystość płyt OSB na podłodze podniesionej, albo płyt g-k na ścianach. Pylenie starej wylewki betonowej można rozwiązać, rozkładając najpierw warstwę penetrującą naszej żywicy Baupox® 100GP. Więcej w pdf karcie technicznej.

Czy mikrocement można wykonać samemu?

Nie zalecamy tego. Istotnym składnikiem mikrocementu są żywice, które twardnieją przez polimeryzację, wydzielając przy okazji ciepło. Dla osoby, która nie miała do czynienia wcześniej z tym procesem, są to mało intuicyjne zjawiska, wszystko dzieje się szybciej niż przy powszechnie znanych zaprawach opartych na cemencie, parowaniu wody. Należy w bardzo precyzyjnych proporcjach zmieszać żywicę z utwardzaczem. Trudne może się okazać uzyskanie faktury - jodełki, która jest celowa i pożądana przez klientów. Oferujemy klientom z Łodzi przeszukanie naszej bazy wykonawców, pod kątem posadzkarza z łódzkiego, mającego doświadczenie w rozkładaniu mikrobetonu.

Czy faktura jest "obowiązkowa"?

Rekomendujemy fakturę jodełkę lub koliste zacieranie. Można tę fakturę zrobić mniej lub bardziej widoczną. Można i bez faktury, ale po co, skoro ideą mikrocementu jest wprowadzenie do wnętrza industrialnego klimatu?

Jakie kolory są dostępne?

Kilkanaście barw, tu paleta. Najczęściej wykonuje się odcienie szarości.

Jaki jest wiek, nowoczesność technologii mikrocementowej?

Mikrocement czerpie ze spuścizny polimerobetonu, czyli materiału znanego od dawna, używanego m.in. do wyrobu prefabrykatów mających styczność z wodą. Polimerobeton jest bowiem uszczelnionym, nieprzeciekającym betonem. Zastosowania dekoracyjne, szczególnie w Polsce, przy warstwie o małej grubości są nowością. Pojawienie się i rosnącą popularność mikrobetonu wiążemy z trendem w kierunku prostej architektury, surowych wnętrz.

 

Dla kogo mikrocementy Bautech?

Zadzwoń do nas, jeśli jesteś:

  • Inwestorem z Łodzi - wykańczasz kawalerkę, mieszkanie, segment, biuro
  • Wykonawcą działającym w łódzkiem - chcesz zarabiać na technologii, której popularność rośnie
  • Architektem, projektantem projektującym dla łodzian - chcesz dodać do swojego portfela technologii wykończeniowych, które oferujesz wymagającym klientom
 
Zapraszamy! Nasi doradcy techniczni czekają na kontakt.

 

 

Sample projects

 

 

 

Zadaj pytanie

 

 

Streszcznie: łódź, mikro cement, mikro beton, żywice, nawierzchnie, podłogi, karton-gips, podłogi ozdobne, warstwa ozdobna, kawalerka, mieszkanie, apartament, loft, firma

 

Call Phone +48 22 716 77 91

Contact details

© 2021 All right reserved. BAUTECH sp. z o.o. ul. Staszica 25, 05-500 Piaseczno k. Warszawy tel. 22 716-77-91, fax 22 716-77-90, NIP 522-000-09-96, Regon: 012547108, KRS nr 0000166495 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS, share capital: 51 000 PLN, bank account PKO BP S.A. 57 1020 1068 0000 1502 0146 4957

project by: Intermedium.pl interactive agency